İPTAL & İADE ŞARTLARI MOBİMOD

SÖZLEŞME

Lütfen aşağıda bulunan “şartlar ve koşullar” okumadan sipariş vermeyiniz.

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Sözleşme

Türkiye’nin öncü mobil oyun firması Mobimod ile işbirliği yaparak profesyonel hizmet alabilmek için aşağıdaki şartları dikkatlice okumanızı rica ederiz. Mobimod.com üzerinden sipariş veren tüm müşterilerimiz, aşağıdaki maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  1. Teslim Süresi

Teslim süremiz 2 gündür. Oyunlarınızı yüklemek için 2 gün süre tanırız, ancak bu süre yoğunluğumuza bağlı olarak 4-5 güne çıkabilir. Süre sizin için kritikse, lütfen müşteri hizmetlerimize yazarak yoğunluk durumunu öğrenin. Maksimum teslim süremiz 5 gündür.

  1. İade Şartları

Mobimod.com üzerinden satın aldığınız oyun ve hizmetler, alıcının isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler olduğu için iadesi mümkün değildir. İade ancak Mobimod tarafından belirtilen hizmetin eksik veya hiç verilmediği durumlarda gerçekleştirilecektir.

  1. Ücretsiz Destek ve Danışmanlık

Ücretsiz destek ve danışmanlık süremiz 4 aydır. Bu süre zarfında ekibimiz güncellemelerinizde ve oyununuzla ilgili sorunlarda yardımcı olacaktır. Ancak, destek talepleri sırayla işlenir ve acil durumlar haricinde sıraya alınır. Unutmayın ki 4 aylık destek hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI:

  1. Satın alınan ürün dijital nitelik taşıyorsa ve kopyalanabilir veya çoğaltılabilir bir yapıya sahipse ürün iadesi mümkün değildir.
  2. Dijital ürün veya hizmet satışı yapıldıktan sonra ürün veya proje özel tasarımına başlanılmadan önce iade hakkı kullanılabilir. (Hizmet alımı başlamasından itibaren, danışmanlık ve destek iadesi mümkün değildir)

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, geri gönderilmeye müsait olmayan dijital ürünler, hizmetler, tek kullanımlık ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler iade edilemez.

Öneri ve Tavsiye: Yukarıdaki sözleşmede bulunan Anlaşma Koşullarını okumasına rağmen sözleşmeye aykırı hareket eden müşterilerimizle çalışmaları ve hizmetlerimizi tek taraflı olarak sonlandırabileceğimizi lütfen unutmayın.

2. Reklam: Mobimod.com olarak sadece mobil oyunlar üzerine hizmet veriyoruz ve geliştirmeler sunuyoruz. Oyununuzun reklamını yapmak, tanıtmak ve indirme almasını sağlamak tamamen müşterilerimizin sorumluluğundadır! Oyunlarınıza reklam yapmak için seçeceğiniz platformlar ve bütçeler tamamen sizin kararınız olacak, bu nedenle gelirlerinizi tahmin etmemiz imkansızdır. “Kazanç Hesaplama” menümüzden tahmini kazançlarınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.

Bunun dışında, oyununuzun reklamını yapmak için ayrılan bütçe ile Facebook, Instagram, YouTube, özel web siteleri, özel sayfalar, Google gibi platformlarda reklam yapabilirsiniz. Özel Instagram sayfaları ile anlaşmalar yaparak oyununuzun daha çok indirilmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki, oyununuz Google Play’de indirme aldıkça, sıralamalarda yükselir ve liste yükselişinden dolayı oyununuz kendi kendine indirme almaya devam eder.

 

1. Geliştirme: Siparişinizden sonra ekibimiz oyununuzu hazırlar ve aldığınız hizmetleri oyununuza entegre ettikten sonra açtığınız Google Play Console hesabına yükler. Bu süreçte oyununuz eksiksiz olarak hazırlanır. Ayrıca, oyununuza bir geliştirme veya ek talepte bulunursanız, bu süreç teslim süresini etkileyebilir. 2 adet oyun alımı yapan müşterilerimiz için teslim süresi ilk oyun için 2 gün, diğer oyun için 2 gündür. Toplamda 4 gün içinde oyununuz hazırlanır ve teslim edilir. İki oyun alımında, oyunlarınızın 2 gün içinde yüklenmesi mümkün değildir; sırayla yükleme yapılır.

Scroll to Top